We are

ARMADIO
КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

запит на розрахунок

Створіть свою мрію разом ARMADIO. 1:15 хвилин

Термін реалізації проектів навіть для самих нестандартних приміщень - від 30 днів.

1
Image description

1 день

Визначення концепції створення нової кухні

Дизайнер допомагає вам визначитися з матеріалом і стилем майбутньої кухні

2
Image description

1 день

Виїзд дизайнера для виміру приміщення

Дизайнер приїжджає зі зразками фасадів, каталогом і 3D-програмою для складання дизайну

3
Image description

1 день

Розробка дизайн-проекту, складання договору

На реалістичною зображенні ви бачите, як виглядає ваша нова кухня. Якщо вас все влаштовує, складаємо договір, ви вносите передоплату 70%.

4
Image description

від 30 днів

Виготовлення кухні за готовим проектом

Меблі виготовляється на високоточному сучасному італійському і німецькому обладнанні.

5
Image description

1 день

Доставка готової кухні

Можете скористатися послугами нашої кур'єрської служби, і ми доставимо вам кухню прямо зі складу або забрати меблі самостійно.

6
Image description

1 день

Збірка кухні у вас вдома

Ми збираємо кухню у вас вдома. Протягом 20 днів ви можете заявити про шлюб або некомплектність гарнітура, і ми оперативно все виправимо.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА КУХНІ?

Розмір кухні і планування

Матеріал виготовлення та товщина стільниці

Матеріал виготовлення фасадів

Додаткові послуги (доставка, зборка)

Виробництво елементів нестандартних розмірів

Фурнітура та інші складові кухні

Неможливо назвати стандартну вартість виготовлення кухні. Всі наші проекти унікальні і створюються для кожного окремого клієнта. Ціна кухні фіксується в договорі і не підлягає зміні.

Кухні від ARMADIO

На сьогоднішній день існує два варіанти облаштування приміщення - це придбання готового гарнітуру або кухні на замовлення. Якщо в першому випадку можна просто прийти в магазин і вибрати щось з готових моделей, то в другому випадку потрібно приділити час ретельного опрацювання своїх індивідуальних побажань. Цей варіант, безумовно, найкращий, тому що не завжди можна підібрати заводські меблі під параметри кухні. При індивідуальному замовленні саме під вас і вашу родину буде створюватися дизайнерський проект, в який можна включити будь-які важливі саме для вас аспекти, такі як розміщення вбудованої техніки, кількість ящиків і їх наповнення, особливості сім'ї (ріст, наявність дітей, чи є лівша в сім'ї ) і т.д.

Для виготовлення заводського варіанту кухні, як правило, використовується ДСП матеріал, який відноситься до категорії бюджетного. При виробництві кухні під замовлення може бути використаний як МДФ, так і натуральне дерево, що в будь-якому випадку позначиться на якості та вартості готового гарнітуру. Зовнішній вигляд таких меблів завжди більш презентабельніший.

Крім того, в дорогих кухнях завжди використовується більш якісна фурнітура (BLUM, GTV), а складанням і монтажем гарнітура займаються професіонали. Безумовно, це в рази підвищує якість готової продукції, а в експлуатації такі меблі приносять одне задоволення.

Перш за все, вартість кухні від виробника формується виходячи з якості сировини, а на другому плані стоять вже дизайн, кількість елементів і інші особливості. На свої кухні виробники завжди дають гарантію до 10 років, що виступає гарантією того, що гарнітур прослужить довго, а його виконання є якісним і продуманим. Дешеві варіанти кухонь не здатні прослужити довго, їх ціна спочатку складається з бюджетних ЛДСП або МДФ і фурнітури низької якості, що приходять в непридатність вже через кілька місяців експлуатації.

Судити про вартість можна, в тому числі, виходячи з габаритів і наповнення. Так, чим менше і більш компактною буде кухня, тим дешевше вона обійдеться покупцеві.

Таким чином, кухня на замовлення не може коштувати дешево. Купувати її вигідно, перш за все, в тому випадку, коли потрібна функціональна кухня, яка ідеально впишеться в наявний унікальний інтер'єр квартири або будинку, яка служити довгий час своїм власникам. І саме в цьому полягає її незаперечна вигода.

Кухні від виробника - це прекрасна можливість для польоту фантазії. При оформленні гарнітура будуть враховуватися будь-які ваші побажання і втілюватися в життя найсміливіші ідеї. Грамотне використання простору допоможе вам зробити його максимально функціональним, а також унікальним і оригінальним.

Якщо ви хочете замовити кухню в Києві, а кошти обмежені, не варто орієнтуватися на погонний метр. В даному випадку до вартості будуть включені тільки дешеві матеріали без внутрішнього наповнення, а реальна вартість в результаті виявиться набагато вище.

Перед тим як купити меблі, необхідно окреслити для себе загальну картину, якою б ви хотіли бачити кухню. Які елементи особливо важливі, а без яких можна обійтися.

Таким чином, за допомогою дизайнера можна розставити пріоритети, створивши кухню своєї мрії. При цьому необхідно врахувати, що якщо ви орієнтуєтеся на кухні високого цінового сегменту, то вона прослужить вам з комфортом багато років, а демократичні варіанти, в свою чергу, не обіцяють ніяких надмірностей. Тому то, яку кухню виберете саме ви, потрібно вирішити самостійно.

Якщо вам потрібен замір, просто повідомте нам

Про нас

Armadio спецпроект з виготовлення індівідуальніх кухонь на замовлення

Чому Armadio?

Досвід роботи у цій галузі більше 10 років.


Висока якість виробництва кухонь.


Відкриті ціни.

Контакти

08298, Київська обл., м. Київ,
cмт.Коцюбинське, вул. Бакала 54,
(р-н метро "Академмістечко")

+38 (095) 746 4811
+38 (044) 206 3639
+38 (099) 666 8624